O nás

Společnost DAWELL CZ s.r.o. 

Společnost byla založena v roce 2012 s vizí vybudování vývojově-výrobní a exportní společnosti. Hlavní činností se tak v prvé řadě stal vývoj vlastních produktů v průmyslové oblasti mobilních odporových a indukčních ohřevů, a jejich následná výroba a prodej po celém světě.

Vývoj mobilních odporových a indukčních ohřevů

Na základě průzkumu trhu provedeném v roce 2011 a 2012 a zkušeností našich zaměstnanců z předchozích činností jsme se rozhodli vyvinout mobilní odporové ohřevy série DHM/DHC, které nebyly na trhu dostupné. Po zkušenostech s mobilními odporovými ohřevy, které přinesly nové vize a znalosti trhu, jsme se pustili do vývoje malých mobilních indukčních ohřevů DHI-15 určených pro autoservisy a dílny.

Výrobní zázemí a vývojové pracoviště firmy DAWELL CZ s.r.o.

Prodej zařízení DHC a DHI byl úspěšnější, než jsme čekali. Pomohl vybudovat výrobní zázemí firmy DAWELL CZ s.r.o. v Třebíči a vývojové pracoviště v Brně. Vývojové pracoviště je zaměřeno na kompletní vývoj nových zařízení pro vlastní produkci s úzkou vazbou na výrobní a obchodní oddělení v Třebíči. Nové obchodní a vývojové zkušenosti nám ukázaly zajímavý potenciál trhu s mobilními ohřevy, který hodláme dále rozvíjet.